Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Firmalar
Su Kaçağı Bulma Hizmeti Veren Firmalar

Su kaçağı bulma konusunda Özeniş Tesisat olarak kameralı teknolojik cihazlarımızla kaliteli hizmet vermekteyiz. Özeniş Tesisat, özel servis araçlarımızla zamanında sorun yerinde olmaya özen göstermekteyiz. Net ve kalıcı çözümler üretmeye çalışmaktayız. ‘’ Evimde su kaçağı var ‘’ şüphesine düştüyseniz bu sorunun çözümü için Özeniş Tesisat’a güvenebilirsiniz. Kaçağın tespiti için son teknolojik cihazlar kullanılarak kısa sürede çözüm bulunarak ve maliyet açısından da tasarruf sağlayacağınız bir firmaya güvenebilirsiniz. Kaçağın yerini bulabilmek için eski yöntemleri terk ederek çağımıza uygun cihazlarımızla müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktayız. Kullandığımız cihazlarda gürültü söz konusu olmazken kaçağın yerini noktasal olarak bulmaktadır. Teknolojik cihazlarla kaçak yerini tespit etme talepleri artmaya başlandığından birçok firma cihazlarla çalışmaya başlamıştır. Cihazlarla çalışılan bir sorunu çözmek eski yöntemlere nazaran daha az hata payı içermektedir. Su kaçağını bularak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak garanti kapsamında çalışmalarımızı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim misyonumuzdur ve bu konuda garantili olarak güvenceniz olmaya devam ediyoruz. Özeniş Tesisat Bağcılar su kaçağı bulma şubemiz hizmetinize girmiştir.

Su Kaçağını Tespit Etmek İçin Hangi Cihazlar Kullanılır

Su kaçağını tespit etmek için kullanılan cihazlar ‘’ akustik dinleme cihazı, nem ölçer, kanal ve boru görüntüleme kamerası, termal kamera sayılabilmektedir. Su kaçağı bulma sorunlarında nem ölçer cihazına pek gerek duyulmaz yalnızca gerek duyulursa kullanılır. Akustik dinleme cihazı, uzun eğitimler sonrası kullanılır ve noktasal olarak sorunu bulmaya çalışan bir cihazdır. Atık su kanalındaki ya da borularındaki pimaş içerisinde olan sızıntıları, kaçakları bulmaya yardımcı olan kanal ve boru görüntüleme kamerası ile çalışmalarımızı kesinleştirmeye çalışmaktayız. Termal kamera ise ısıyla birlikte soruna çözüm bulmaya çalıştığımız diğer önemli cihazlardan biridir. Termal kamera sıcak suyun sızıntısı ya da kaçak olduğu gerekli durumlarda kullanılır. ‘’Evimi Kıramam ‘’ diyorsanız doğru adresiniz Özeniş Tesisat’tır. Kırmadan az zahmetli ve garantili çalışmaların adı olan teknolojik cihazlarımızla soruna doğrudan çözüm bulmaktayız. Cihazlarımızla müşterilerimiz verdiği bilgiler doğrultusunda sızıntının olduğu yeri tespit etmekteyiz. Bağcılar ve tüm İstanbul genelinde Kullandığımız cihazların nokta atışı yaparak sorunların çözümlerini bularak az tadilat gerektiren ve sizi yormadan problemi yerinde çözmekteyiz.

Su Kaçağı Olduğunu Nasıl Anlarız

Evinizde ya da iş yerinizde yani yaşamsal ortamlarınızda su kaçağının olduğunu anlamanız için şu belirtileri takip etmeniz yeterlidir: su kaçağı bulma sorununda öncelikle yüksek gelen bir su faturanız varsa bu su kaçağının önemli belirtilerindendir. Muslukların kapalı olduğundan emin olup su sayacınızı takip ettiğinizde sayaç dönüyorsa kaçak olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıdaki daireye sızıntı oluyorsa ve bu durumda klozetinizi kontrol ederek sızıntı olup olmadığını görebilirsiniz. Çünkü aşağıdaki daireye sızıntı genel olarak klozetten kaynaklanan sorundan dolayı olur. Bu sızıntı yaklaşık olarak otuz litre su kaybettirebilmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde kötü küf kokusu, duvarların tavanında siyahlaşmalar, suyun artışında görülen azalma ya da hızlanma durumlarını yaşıyorsanız Özeniş Tesisat’a ulaşmanız sizin için faydalı olacaktır. Kaçak suyu bulmanın maliyet açısından çokça faydası vardır. Tamir edilen kaçakların sizler için tasarrufu daha kolay sağlanacaktır. Bazı su kaçakları kendini belli etse de bazı su kaçağı gizlidir ve en zahmetli, zor olan da budur. Hem tespiti zordur hem de belirsiz bir şekilde ilerler. Kaçak suyun tadilatı yapıldıktan sonra geriye herhangi bir kaçak olursa sizin gözetiminde olması yeterlidir. Bunun için biz Özeniş Tesisat olarak garantisi olmaya devam etmekteyiz. Her geçen gün şube sayısını arttıran firmamız Bağcılar Tabya şubesi ile sizlere Güvendiğiniz için herhangi soru işareti yaşamayacağınız bir firma olmaya çalışmaktayız. Özeniş Tesisat olarak emanet edilen evinizin ya da iş yerinizin damarlarını özenle tadilatı yapmaktayız.

CEVAP VER