Market Kampanyaları ve A101
Market Kampanyaları ve A101

İlk mağazasını 2008 yılında hizmete sokan A101 market zinciri o günden bu yana ülkemizde hizmet vermektedir. Günden güne gelişen mağazacılık anlayışı ve eğitimli bireyleri sayesinde yerini sağlamlaştırmayı bilmiştir. O günden bu yana mağaza sayısını arttıran A101 mağazaları şuan 81 ilin hepsinde hizmet vermeye devam etmektedir. A101 market zinciri binlerce çalışanı ve 800’ün üzerinde mağazasıyla hizmete devam etmektedir. Her hafta farklı bir kampanya ile müşterilerini mutlu etmekte onları kaliteli ve keyifli alışveriş imkânı sunmaktadır. Bu birbirinden fonksiyonel aktüel market kampanyaları ile birlikte milyonların vazgeçilmez adresi haline gelmeyi başarmıştır. Kampanyalarındaki kalite, hesaplılık ve fonksiyonellik ile birlikte ülkemizin en büyük marketler zincirinden biri olmayı başarmıştır.

A101 Uygun Fiyata ve Kaliteli Ürün Politikası

Kaliteli ürünleri müşterilerine uygun fiyata sunmakta olan A101 marketler zinciri istikrarlı büyümesini sürdürmüştür. Oldukça geniş bir ürün skalası ile beraber müşterilerine bütün ihtiyaçlarını sunmaktadır. Kahvaltılıklar, kuruyemişler, bakliyatlar, unlu mamuller, bisküvi ve şekerlemeler, içecekler, süt ve sütlü mamuller, et ve etli mamuller, gıda dışı ürünler, kozmetik ürünler, kâğıt ürünler, deterjan ve temizlik ürünleri, dondurma ve dondurulmuş ürünler, meyve ve sebzeler, sıvı yağlar ve margarinler, baharatlar ve konserveler gibi neredeyse bütün ev ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu gibi bütün ürünlerde kampanya olup olmadığını market kampanyaları açıklamalarını haftalık takip ederek edinebilirsiniz.

A101 Harca Harca Bitmez

A101 market zincirleri her hafta bir başka kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Aktüel olarak değişen bu kampanyalardan haberdar olmak için yapmanız gereken a101 aktüel ürünler kataloğuna bakmaktır. Her hafta güncellenmekte olan bu kataloglar sayesinde gelen kaliteli ve ucuz ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda rutin satılan ürünlerde yapılan sürpriz indirimlerden de haberdar olabilirsiniz. Aktüel olarak gelen ürünler kaliteli olmasının yanı sıra en önemli özellikleri bu kalitelerinin yanında hesaplı olabilmeleridir. Bu hesaplılık ise müşterilerinin kendilerini tercih etmek için en önemli sebeplerdendir. Her hafta güncellenen aktüel ürünler oldukça fonksiyonel ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanında bazen sürpriz, ilginç ürünler de mağazalarda boy gösterebilmektedir.

https://www.kampanyabrosur.com/category/a101-aktuel/

CEVAP VER