Klima Bakım ve Onarım
Klima Bakım ve Onarım

Klimanın düzgün çalışması, uzun ömürlü olması, daha az elektrik harcaması, yazın iyi soğutup kışın da iyi ısıtması ve en önemlisi de olmadık bir zamanda arızalanmaması için periyodik bakımlarının düzenli yapılması gerekir. klima servisi olarak ‘un tüm semtlerine hizmet götüren firmamız, bakım öncesi ve sonrası %25 verimlilik farkı ile klimaların performansını arttırmaktadır. Periyodik bakımı yapılan bir klima daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Klima Bakım ve Onarım

Klimanın su akıtması, soğutmaması, ses çıkarması, sıcak üflemesi, ısıtmaması, hiç çalışmaması, sigorta attırması, gazının eksik olması, kendi kendine kapanması, kumandasının çalışmaması, fanın çalışmasına rağmen havayı soğutmaması gibi birçok arıza şikayetleri karşısında hızlı ve güvenilir klima bakım hizmeti sunan firmamız, profesyonel klima servisi ile aradığınız firmadır. Kaliteli, hızlı ve güvenilir klima servis hizmetini en hesaplı fiyatlarla almak istiyorsanız, 7/24 firmamızla irtibata geçebilir, web sitemizdeki talep formunu doldurarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Klima Servis Hizmetleri

Klimanın iç temizliğini yapan, problem çıkaran veya çıkaracak olan parçalarını orijinal yedek parçalarla değiştiren, bağlantı kontrolü ve estetik görüntü kontrolü yapan firmamız, klimanızın ömrünü uzatan, verimlilik ve performansını arttıran, enerji tasarrufu sağlayan tamir, bakım ve onarım hizmetleri ile adını duyurmaktadır. Periyodik bakımla arıza giderlerinin %30-%40 oranına azaldığı istatistik verilere göre bir gerçektir.

https://www.klimabakim.biz/

CEVAP VER