Akif Dora Kimdir?
Akif Dora Kimdir?

Merhabalar, ben Akif DORA, biliyorsunuz artık hayatımınız büyük bir alanını internet, tablet, telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletler kapsıyor.

Hayatın bu koşuşturmacasında sizlere teknoloji alanında yardım edebilmek adına Youtube kanalımı açtım, kanalımda sizler için özenle video hazırlayıp sizlere sunuyorum.

Sosyal Medya tüyolarından, program kurulumlarına, eklnetilerden, eğlenceli video editlerini kanalımda bulabilirsiniz, Youtube kanalıma ulaşmak için www.youtube.com/c/AkifDora
adresini kullanabilirsiniz

Akif DORA Kimdir?

2000 yılında Kocaeli’nin Derince ilçesinde dünyaya gelen Akif Dora, şu an Kocaeli Üniversitesi Kullar Meslek Yüksekokulu’nda Bilgisayar Programcılığı okumakta ve halen Kocaeli’de yaşamaktadır. Youtube platformuna bundan 8-9 hafta önce başlamış olup abone ve görüntülenme sayısında iyi bir grafik yakalamıştır. 2010 yılından beri sosyal medya’nın içinde olan Akif Dora, kanalında daha çok insanlara sosyal medya adına yardım etmeyi hedeflemiştir.

Python3 ve Sublime Text Kurulumu

Bildiğiniz üzere python her türlü alanda kullanılabilen, interaktif bir programlama dilidir. Bu videomda Python programlama dilinin en uyumulu olan 3 sürümünün nasıl kurulduğunu gösterdim, ve bunun yanı sıra Python’da çalıştığınız veya hazır kodları düzenlemenize yardımcı olan Sublime Text adlı metin editörünün kurulumu ve görünümünden bahsettim.

Instagram Spam Botu Kurulum ve Kullanım

Python3 kullanılarak hazırlanmış, Instagram platformunda elinizde bulunan kullanıcılar ile hedef aldığınız bir hesabı spamlayarak nasıl kapatabileceğinizi gösteren bir video.
Kurulum ve kullanımını detaylı olarak videoda anlatmaktayım

https://www.youtube.com/watch?v=pE-FJwHxSG81

Bunların dışında diğer içeriklerime de ulaşmak isterseniz kanalımı ziyaret edip abone olabilirsiniz 🙂

CEVAP VER